بازگشت به خانه

اخبار اخیر

دوازده کتاب تجاری برتر را بشناسید

دوازده کتاب تجاری برتر را بشناسید554

🕔1396/10/28

دوازده کتاب تجاری برتر را بشناسید

ادامه مطلب
15 کتاب برتر کسب و کار تمام زمان

15 کتاب برتر کسب و کار تمام زمان1402

🕔1396/10/09

کتاب‌هایی که هر کارآفرین، مدیر و یا سرمایه گذاری باید آنها را مطالعه کند

ادامه مطلب
طول عمر لوله پلی اتیلن

طول عمر لوله پلی اتیلن906

🕔1395/12/25

سه عامل مهم مواد اولیه پلی اتیلن، شرایط محیطی و تنش بر عمر سامانه‌ها تاثیر می گذارد. عامل اول مربوط به پتروشیمی و دو عامل دیگر به محیط اجرا مربوط می شود. گرانول پلی اتیلن درجه یک اگر پتروشیمی در تولید گرانول پلی اتیلن تعهد کافی نداشته باشد مواد با کیفیت خوب تولید نمی کند. از طرفی طراح بر حسب PE100 خود رنگ طراحی می کند ولی مواد پلی اتیلن پتروشیمی کیفیت لازم را ندارد.

ادامه مطلب
عادت های جالب افراد خلاق برای افزایش بهره‌ وری

عادت های جالب افراد خلاق برای افزایش بهره‌ وری738

🕔1395/12/25

حفظ خلاقیت و بهره‌وری و زندگی خلاقانه، امری ویژه است که تنها برخی افراد قادر به انجام آن هستند. افراد موفق در طول تاریخ، برای حفظ خلاقیت خود و به جریان انداختن ایده‌ها در ذهن، عادات مختلفی داشته‌اند که برخی از آنها عجیب و فقط مختص این افراد است. در این مطلب، عادت های خاص برخی از این افراد مشهور را بررسی می‌کنیم.

ادامه مطلب
راهکار جدید محققان برای شناسایی دروغ در ایمیل‌ها

راهکار جدید محققان برای شناسایی دروغ در ایمیل‌ها709

🕔1395/12/25

محققان موفق به طراحی الگوریتمی شده‌اند که نامه‌های الکترونیکی حاوی محتویات فریب‌دهنده و یا همراه با دروغ را با دقت بالایی شناسایی می‌کند. به گزارش وب ‌سایت دیجیتال ترندز، Stephan Ludwig محقق دانشکده بازرگانی Westminster به همراه تیم تحقیقاتی خود نتایج مطالعاتی را منتشر کرده‌اند که در آن از شناسایی خودکار دروغ و فریب در نامه‌ها، آن هم با استفاده از فرایندهای رایانه‌ای خبر داده شده است.

ادامه مطلب